BTP Holding | BTP Holding
14869
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,wilmer-core-2.2.2,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-15620

Rreth nesh

BTP Holding sh.pk është themeluar në vitin 1989 dhe ka arritur të zhvillojë sektorët e saj të biznesit në prodhim dhe tregti gjatë dekadave të fundit. Misioni BTP është që të ofrojë shërbime profesionale dhe të prodhimit në sektorë të ndryshëm të tilla si sektori mjedisor nëpërmjet “Fabrikes per riciklimin e vajrave motorrike” , në Sektorin e Zhvillimit përmes njesise së saj të Ndërtimit , në sektorin e shërbimeve përmes Qendrave e Kontrollave teknike dhe përmes çështjet mjedisore përmes Fabrikes se prodhimit te Rrrjetes fasasduese dhe termo dhe Hidro izoluese per ngrohje ekologjike.

Lexo më shumë

Ndërtimi

 

Riciklimi i vajrave motorike

 

Rrjetat fasaduese

 

Kontrolla dhe homologimi